wtorek, 02 lutego 2021 16:15

W środę utrudnienia na ul. Kłeckoskiej

 

PWiK informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac w rejonie ul. Kłeckoskiej, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu i braki wody w sieci.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o.  informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym przy skrzyżowaniu ul. Kłeckoskiej z ul. Radosną. Prace zaplanowane zostały na środę 3 lutego i przeprowadzone zostaną w godzinach od 8 do 16.

Jak informuje PWiK, w tym czasie mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla mieszkańców ul. Kłeckoskiej i ulic przyległych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane