wtorek, 09 lutego 2021 13:38

Setki potłuczonych jajek w przewróconym busie

 

We wtorkowe południe doszło do drugiego zdarzenia drogowego na szosie prowadzącej przez Las Jelonek. Tym razem z udziałem pojazdu dostawczego, którym przewożone były jajka.

Do zdarzenia doszło 9 lutego około południa. Wówczas służby zostały powiadomione o dachowaniu, do którego miało dojść na drodze wojewódzkiej nr 260 między Gnieznem a Żelazkowem, niedaleko miejsca gdzie trzy godziny wcześniej miała miejsce inna kolizja.

Po dotarciu pierwszych zastępów zastano samochód typu bus w rowie, który był przewrócony na bok. Kierujący pojazdem zdołał go opuścić o własnych siłach i nie potrzebował pomocy medycznej. W pojeździe przewożona były skrzynki z jajkami, które na skutek zdarzenia potłukły się w ładowni. 

Działania zabezpieczające na miejscu prowadziła OSP Niechanowo do czasu usunięcia pojazdu z drogi. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Niechanowo

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane