czwartek, 11 lutego 2021 11:06

Słodki poczęstunek od Radia Plus i Społem trafił do różnych instytucji

 

Tysiąc pączków przygotowanych przez Społem, za pośrednictwem Radia Plus trafiło dziś do szeregu instytucji działających na terenie Gniezna. 

Niepisaną tradycją Tłustego Czwartku gnieźnieńskiego oddziału Radia Plus było rozdawanie pączków w okolicy dworca kolejowego. W tym roku jednak, z uwagi na obowiązujące obostrzenia, zrezygnowano z tego przedsięwzięcia na rzecz dostarczenia słodkości do różnych instytucji, działających na rzecz mieszkańców Gniezna.

Tysiąc pączków, ufundowanych przez Radio Plus Gniezno oraz Społem Gniezno, zostały rozdysponowane do kolejnych punktów, w których oczekiwali ich reprezentanci. Zapakowane, świeżo dziś wykonane przesyłki, trafiły lub jeszcze dopiero zostaną dostarczone m.in. do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego, Domu Pomocy Społecznej, Środowiskowego Domu Samopomocy "Dom Tęcza", oddziału zakaźnego Szpitala Pomnik Chrztu Polski, domu dziecka, jadłodajni dla ubogich prowadzonej przez Siostry Miłosierdzia, schroniska dla bezdomnych, a także Policji i Straży Pożarnej. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane