sobota, 13 lutego 2021 10:12

Pożar garaży w Gurówku

 

Do groźnie wyglądającego pożaru doszło w piątkowe, późne popołudnie niedaleko Gniezna. Na miejscu działania gaśnicze prowadziły trzy zastępy.

Do zdarzenia doszło 12 lutego, po godzinie 16. Wówczas to nad Gurówkiem w gminie Niechanowo zaczął się wznosić gęsty dym z pożaru na jednej z posesji, gdzie w ogniu stanął blaszany garaż.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z OSP Niechanowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z nich zastano rozległy pożar blaszanego obiektu, w którym przechowywane były samochody oraz różne narzędzia. Działania gaśnicze polegały na stłumieniu ognia i dogaszenia źródła pożaru przy jednoczesnym zabezpieczeniu mienia znajdującego się w pobliżu. 

Akcja została zakończona po około półtora godziny. Na miejscu obecna była również policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane