niedziela, 14 lutego 2021 13:03

Samochód uderzył w drzewo na ul. Słowackiego

 

W niedzielne, wczesne popołudnie służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Słowackiego w Gnieźnie.

Do zdarzenia doszło 14 lutego, przed godziną 13. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy jadący od ul. Roosevelta w kierunku ul. Konikowo, na wysokości skrzyżowania z ul. Kasprowicza, z nieustalonych powodów zjechał na prawą stronę drogi, po czym wjechał na chodniki uderzył w przydrożne drzewo. Prawdopodobnie osoba kierująca autem zasłabła za kierownicą.

Na miejsce zdarzenia przyjechało JRG Gniezno, które po dotarciu zabezpieczyło miejsce zdarzenia. Poszkodowana osoba trafiła wkrótce pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, a następnie przetransportowano ją do szpitala. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

1 komentarz

  • Link do komentarza Endriu niedziela, 14 lutego 2021 14:09 napisane przez Endriu

    Strach chodzić po chodnikach!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022