poniedziałek, 15 lutego 2021 19:23

Wieczorne potrącenie na ul. Wyszyńskiego

 

Do szpitala trafiła kobieta, która w poniedziałkowy wieczór została potrącona w rejonie przejścia dla pieszych na ul. Wyszyńskiego.

Do zdarzenia doszło około godziny 19. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Renault jadący od strony ul. 3 Maja w kierunku ul. Roosevelta, potrącił starszą kobietę przechodzącą przez jezdnię na przejściu dla pieszych, przy skrzyżowaniu z ul. Jana Pawła II.

Na miejscu jako pierwszy pojawił się patrol prewencji, który udzielił pomocy poszkodowanej do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego. Po pojawieniu się karetki, kobieta została przetransportowana do szpitala. 

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań na ulicy odbywał się wahadłowo. 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Marco wtorek, 16 lutego 2021 06:16 napisane przez Marco

    Strefa 30 a jeszcze za szybko i ludzi nie widza

  • Link do komentarza Zbig poniedziałek, 15 lutego 2021 21:04 napisane przez Zbig

    Łażą jak święte krowy i są efekty.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane