wtorek, 16 lutego 2021 14:57

Pijany przyjechał do szpitala na leczenie

 

Do gnieźnieńskiego szpitala przyjechał mężczyzna z innego powiatu na leczenie - nie byłoby w tym nic takiego gdyby nie fakt, że jako kierujący autem był zupełnie pijany.

W miniony poniedziałek przed godziną 13 w izbie przyjęć jednego ze szpitali w Gnieźnie pojawił się mężczyzna, którego stan zwrócił uwagę u personelu medycznego. Z przekazanej policjantom informacji wynikało, że do szpitala przyjechał samochodem osobowym marki Mercedes pijany mężczyzna w celu odbycia leczenia.

Gnieźnieńscy policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego, którzy udali się na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Badanie alkomatem wykazało, że 41-latek miał 2,4 promila alkoholu w organizmie - to mieszkaniec powiatu konińskiego. Dodatkowo posiadał sądowy zakaz kierowani wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Niebawem za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Kibic wtorek, 16 lutego 2021 17:09 napisane przez Kibic

    Myślę że Pan przyjechał na OLU na Dziekance. Szkoda że pijany, szczęście że nie zrobił nikomu krzywdy na drodze.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane