wtorek, 23 lutego 2021 13:33

Pędził motorem bez uprawnień - zakończył jazdę z dwoma mandatami

 
Pędził motorem bez uprawnień - zakończył jazdę z dwoma mandatami źródło: KPP Gniezno

Sezon motocyklowy jeszcze dobrze się nie rozpoczął, ale pogoda już zachęca do podróży jednośladami - jeden z kierowców takiego pojazdu już "zarobił" dwa mandaty.

W ostatnich dniach policjanci patrolujący drogi powiatu gnieźnieńskiego, zatrzymali do kontroli 40-letniego mieszkańca Wągrowca, który przybył do Grodu Lecha w ramach rekreacyjnej przejażdżki.

Jak się okazało wkrótce - motocyklista, który wcześniej odwiedził gnieźnieński Rynek, zdecydował się pędzić na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego z prędkością 116 km/h. Nie tylko to było jego przewinieniem, gdyż wkrótce się okazało, że nie posiada on także uprawnień do kierowania motocyklami. Za swoje postępowanie otrzymał on dwa mandaty karne.

 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane