wtorek, 23 lutego 2021 16:01

Zderzenie trzech aut na ul. Gdańskiej

 

We wtorkowe popołudnie służby otrzymały powiadomienie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Gdańskiej.

Zdarzenie miało miejsce 23 lutego, chwilę po godzinie 14.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu ul. Gdańskiej i Żnińskiej doszło do zderzenia z udziałem trzech samochodów osobowych.

Na miejsce przybyły dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia, uszkodzony pojazd oraz wprowadziły kierowanie ruchem. Do jednej z osób konieczne było wezwanie zespołu ratownictwa medycznego, jednak nie odniosła ona poważniejszych obrażeń. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane