wtorek, 23 lutego 2021 18:30

Zwłoki mężczyzny znalezione koło lasu

 

We wtorek służby zostały powiadomione o ujawnieniu zwłok, które znaleziono na nieużytkach w pobliżu Lasu Jelonek na terenie Gniezna.

Sytuacja miała miejsce 23 lutego w godzinach popołudniowych. Jak wynika z uzyskanych informacji, jeden z mieszkańców spacerujący w rejonie Lasu Jelonek od strony osiedla Pławnik natknął się na zwłoki ludzkie.

Na miejsce przybył zadysponowany patrol policji, który potwierdził fakt ujawnienia ciała i o sprawie powiadomieni zostali śledczy.

Jak przekazała nam asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno, zwłoki należą do mężczyzny i służbom jest już znana jego tożsamość - to 53-letni mieszkaniec Gniezna. W chwili obecnej na miejscu nadal trwają oględziny z udziałem koronera oraz prokuratora.

Aktualizacja, środa 24 lutego: 
Na chwilę obecną nie stwierdzono, by do śmierci denata przyczyniły się osoby trzecie. Sprawa prowadzona jest pod nadzorem prokuratora, który zdecydował o przeprowadzeniu badań sekcyjnych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane