środa, 03 marca 2021 13:36

Pobicie bezdomnej w pustostanie - kobieta zmarła

 

Policja oraz Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie zdarzenia, które miało miejsce w nocy z wtorku na środę na terenie Gniezna - doszło do pobicia bezdomnej, która po kilku godzinach zmarła w szpitalu.

Do zdarzenia doszło 2 marca w późnych godzinach wieczornych. Jak wynika z naszych informacji, do jednego z opuszczonych budynków w centrum miasta zostały wezwane służby - miało dojść do pobicia kobiety.

Po dotarciu służb na miejsce zastano poszkodowaną z obrażeniami ciała, która następnie została przewieziona do gnieźnieńskiego szpitala - tam jednak kobieta zmarła w środę rano. W sprawie miano zatrzymać jedną osobę, również należącą do środowiska osób bezdomnych.

Gnieźnieńska policja potwierdziła nam fakt zaistnienia takiego zdarzenia, ale po więcej informacji odesłała do Prokuratury Rejonowej, która również prowadzi już śledztwo. Tam jednak przekazano nam, że w tej chwili trwają czynności, które pozwolą na ustalenie przebiegu całego zdarzenia i żadne dodatkowe informacje nie są na ten moment udzielane. Do sprawy wrócimy.

1 komentarz

  • Link do komentarza Gnieźnianin środa, 03 marca 2021 21:16 napisane przez Gnieźnianin

    To nie pierwsze pobicie bezdomnego w Gnieźnie,w 2015roku zostali pobicie dwaj bezdomni,jeden mnich zmarł ,sprawcy nie zostali wykryci a sprawa została umorzona.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane