środa, 03 marca 2021 09:25

Wybuch pieca w kotłowni - jedna osoba poszkodowana

 

Do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia doszło w środowy ranek w jednym z domów na terenie Obórki w gminie Gniezno, gdzie miał miejsce wybuch z pieca.

Do zdarzenia doszło 3 lutego, około 9 rano w jednym z domów w Obórce. Jak wynika z uzyskanych informacji, miało dojść do wybuchu z pieca, położonego w przydomowej kotłowni. 

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Zdziechowa, OSP Modliszewo oraz JRG Gniezno. Jak okazało się, zdarzenie nie pociągnęło za sobą pożaru materiałów nagromadzonych w kotłowni, ale w jego wyniku poparzeń doznała jedna osoba znajdująca się przy piecu - po udzieleniu jej pomocy przez strażaków została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego.

Działania straży ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia i przewietrzenia pomieszczeń. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane