poniedziałek, 08 marca 2021 08:25

Potrącenie mężczyzny na torach - był pijany

 

W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do zdarzenia kolejowego na torach pomiędzy Gnieznem a Trzemesznem, gdzie pociąg potrącił mężczyznę idącego po szlaku.

Do zdarzenia doszło 7 marca, około godziny 23. Jak wynika z ustaleń policji, pociąg towarowy jadący z Gniezna w kierunku Inowrocławia, za przystankiem Jankowo Dolne już na wysokości Wymysłowa potrącił mężczyznę idącego torami w kierunku Trzemeszna.

Mimo uderzenia przez jadący skład, mężczyzna na swoje szczęście nie odniósł żadnych obrażeń. Po zatrzymaniu pociągu przez maszynistę o sprawie została powiadomiona Straż Ochrony Kolei oraz Policja. Po przybyciu na miejsce patrolu funkcjonariuszy sprawca całego zajścia został sprawdzony pod kątem trzeźwości - u potrąconego stwierdzono 1 promil alkoholu w organizmie. 

Po wszystkim mężczyznę odwieziono do miejsca zamieszkania. O zdarzeniu powiadomiono prokuratora rejonowego. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Danek poniedziałek, 08 marca 2021 11:33 napisane przez Danek

    Pijany to na ogół ma szczęście. Niestety, przeważnie dla siebie, bo często inni przez jego pijaństwo ucierpią.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane