poniedziałek, 08 marca 2021 09:21

Nowy zastępca komendanta powiatowego Policji

 
Nowy zastępca komendanta powiatowego Policji źródło: KPP Gniezno

Dzisiaj nastąpiło powołanie Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie - stanowisko powierzono dotychczasowemu naczelnikowi Wydziału Prewencji podinsp. Robertowi Reckiemu.

W miejsce nadkom. Sławomira Sikorskiego, który półtora tygodnia temu zakończył swoją 30-letnią służbę w roli zastępcy komendanta KPP Gniezno, powołano jego następcę. 8 marca 2021 roku na stanowisko to powołany został przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu nadinsp. Piotra Mąkę, podinsp. Robert Recki, dotychczasowy naczelnik Wydziału Prewencji KPP Gniezno.

- Podinsp. Robert Recki jest oficerem posiadającym szeroką wiedzę zawodową oraz doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej służby - informuje KPP Gniezno. Służbę w Policji pełni od maja 2000 roku. Od początku wykonywał zadania w pionie prewencji, początkowo jako policjant patrolowo – interwencyjny, następnie dzielnicowy, by w 2010 roku awansować na stanowisko zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji, a następnie w czerwcu 2016 roku został Naczelnikiem Wydziału.

2 komentarzy

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane