wtorek, 09 marca 2021 12:42

Nowy naczelnik Wydziału Prewencji

 
podinsp. Krzysztof Przybyła oraz insp. Przemysław Kozanecki podinsp. Krzysztof Przybyła oraz insp. Przemysław Kozanecki źródło: KPP Gniezno

Nowym naczelnikiem Wydziału Prewencji w gnieźnieńskiej komendzie Policji został podinsp. Krzysztof Przybyła, dotychczasowy komendant Komisariatu Policji w Kłecku.

Dzisiaj w siedzibie gnieźnieńskiej Policji odbyło się spotkanie, podczas którego podisnp. Krzysztof Przybyła, który dotychczas był komendantem Komisariatu Policji w Kłecku, został delegowany do czasowego pełnienia służby na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Zastąpił on na tym stanowisku podinsp. Roberta Reckiego, która objął funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie.

Rozkaz o delegowaniu odczytała asp. sztab. Maria Łachajczak, specjalista do spraw kadrowych, a wręczył Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki życząc nowemu naczelnikowi sukcesów na nowym stanowisku.

Podinsp. Krzysztof Przybyła służbę w Policji rozpoczął w 1992 roku początkowo w Oddziałach Prewencji KWP w Poznaniu. Od 1995 roku związany jest z gnieźnieńską jednostką. Podczas swojej kariery pracował w Zespole Dyżurnych, Komisariacie Policji w Łubowie, Kiszkowie, Czerniejewie, w Wydziale Kryminalnym KPP w Gnieźnie, na stanowisku dyżurnego. W 2016 roku objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Kłecku. Z dniem 9 marca 2021 roku został delegowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Gnieźnie.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane