środa, 10 marca 2021 12:15

Potrącenie w centrum Gniezna

 

W środowe południe na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Moniuszki doszło do potrącenia kobiety przechodzącej na pasach. 

Do zdarzenia doszło 10 marca krótko przed godziną 12. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący taksówką marki Ford Galaxy, zjeżdżając z ul. Warszawskiej w ul. Moniuszki potrącił przechodzącą na przejściu dla pieszych kobietę. 

Na miejsce zadysponowano JRG Gniezno, które zabezpieczyło rejon zdarzenia i wsparło w działaniach zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowana z podejrzeniem złamania nogi została przetransportowana do szpitala. 

Na czas prowadzonych działań przejazd ul. Moniuszki został zablokowany. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

7 komentarzy

 • Link do komentarza puma piątek, 12 marca 2021 09:14 napisane przez puma

  Ulica Moniuszki jest niebezpieczna, na obu przejściach strach przechodzić, bo kierowcy- barany, nie zważają na pieszych. Powinna być deptakiem. Tyle w temacie.

 • Link do komentarza Hodowca milicjantów czwartek, 11 marca 2021 17:15 napisane przez Hodowca milicjantów

  Pragnę wszystkich ponformowac ze kierowcy taksówki zostało zabrane prawo jazdy przez policję .A policmajstry powinni się zabrać za tych kierowców taksówek starych pryków zamiast stać z suszarką na słonecznej .Kierowcy taksówek na postoju to same stare pryki strach wsiąść czy aby w trakcie jazdy nie zejdzie z tego świata i jedzie potem jeden z drugim potem 20 km/h to jest stwarzanie zagrożenia tego policmajstry nie widzą

 • Link do komentarza Gniezniok czwartek, 11 marca 2021 12:54 napisane przez Gniezniok

  Proszę się przyjżeć tej "TAXÓWCE" taksówka to powinna być tak oznakowana żeby wiedzieć żet to TAXÓWKA!!!
  Kiedy znikna taksówki z ulicy Mieszka I,?

 • Link do komentarza szofer środa, 10 marca 2021 19:04 napisane przez szofer

  Dużo jeżdżę samochodem po naszym mieście, ale to skrzyżowanie należy do najniebezpieczniejszych, bowiem nie wiem dlaczego, ale tam piesi wchodzą na jezdnię niejako " z rozpędu" nie patrząc na lewo i prawo, a najczęściej to z komórką przy uchu. No i potem jest, jak jest. A wszystko dlatego, ze codziennie od rana do wieczora wmawia się pieszym ich pierwszeństwo, co wielu z nich rozumie, że są bezwzględnie mistrzami ulicy!

 • Link do komentarza oho środa, 10 marca 2021 14:23 napisane przez oho

  Taryfiarz. Kilka miesięcy temu na Mieszka też był taki przypadek

 • Link do komentarza Kierowca środa, 10 marca 2021 14:16 napisane przez Kierowca

  Jestem ciekaw czy zabiorą mu prawko czy zamiata sprawę pod dywan

 • Link do komentarza Magda środa, 10 marca 2021 12:33 napisane przez Magda

  no oczywiście, wcale mnie to nie dziwi, że to taksówkarz. Niech policja zwróci również uwagę jak skręcają z Moniuszki w Mieszka I (w lewo).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane