środa, 10 marca 2021 15:36

Zaginął Krzysztof Matuszyński

 
Zaginął Krzysztof Matuszyński źródło: KPP Gniezno

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie poszukuje zaginionego 45-letniego mieszkańca Pierwszej Stolicy Polski.

Zaginiony Krzysztof Matuszyński ostatni raz widział się z najbliższą rodziną w połowie grudnia 2020 roku. Od tego czasu krewni nie mają z nim żadnego kontaktu.

Zaginiony ma ok. 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieską kurtkę i ciemne jeansy i buty.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego, a mogą być pomocne w jego poszukiwaniach proszone są o przekazywanie ich oficerowi dyżurnemu pod nr. tel. 47 77 21 211.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza EWA piątek, 12 marca 2021 04:23 napisane przez EWA

    WIDZIELISMY PANA KRZYSZTOFA W LODZI WCZORAJ 11 MARCA 2021 SZEDL Z MLODYMI 3 MEZCZYZNAMI W CENTRUM LODZI WIECZORKIEM PO 19 STEJ POZNALISMY PO TWARZY.....I DO TAXI WSIADALI,

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane