czwartek, 11 marca 2021 11:53

Radiowóz i parawan na środku ulicy

 
Radiowóz i parawan na środku ulicy zdjęcie nadesłane

W czwartkowe przedpołudnie na jednej z ulic os. Arkuszewo rozstawiony został parawan, którego pilnuje policja.

Zdarzenie miało miejsce 11 marca, przed godziną 11 na skrzyżowaniu ul. Wierzbiczany i Rubież, gdzie zauważono leżącą na jezdni kobietę.

Wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego nie zdołał jednak przywrócić poszkodowanej życia. Z nieoficjalnych informacji wynika, iż kobieta mogła wcześniej zasłabnąć.

Policja potwierdziła nam jedynie iż na ul. Wierzbiczany doszło do zgonu kobiety. Na miejscu wciąż obecny jest patrol prewencji i cały czas prowadzone są czynności.

Aktualizacja z godziny 13:15 z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie:

Na jezdni doszło do nagłego zgonu 67-letniej mieszkanki Gniezna. Przybyły na miejsce lekarz wykluczył działanie osób trzecich. Decyzją prokuratora ciało wydano rodzinie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane