piątek, 12 marca 2021 13:52

Kolejne potrącenie w centrum miasta

 

Gnieźnieńscy policjanci wyjaśniają okoliczności dzisiejszego potrącenia 72-letniego pieszego. Do zdarzenia doszło około godziny 11.30 przy ul. św. Wawrzyńca.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 11.30 na ul. Wawrzyńca w Gnieźnie. Z ustaleń policjantów drogówki wynika, że 39-latka nie ustąpiła mężczyźnie pierwszeństwa na przejściu dla pieszych, potrącając 72-latka przechodzącego po pasach. 

Na skutek zdarzenia senior upadł, nie wyrządzając sobie poważnej krzywdy, jednak w tym przypadku można mówić jedynie o szczęściu. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Mundurowi z drogówki zatrzymali kierującej prawo jazdy, a sprawa zostanie skierowana do sądu.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane