środa, 24 marca 2021 11:50

Zauważyła pijanego kierowcę - zajechała mu drogę i odebrała kluczyki

 

Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miał kierujący nissanem, który przemieszczał się po ulicach osiedla Grunwaldzkiego w Gnieźnie.

We wtorek, 23 marca 2021 roku około godz. 20.30, dyżurny gnieźnieńskiej komendy otrzymał informację, że na ulicy Wiosny Ludów w Gnieźnie, doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierującego. Zgłaszająca powiedziała przybyłym na miejsce policjantom drogówki, że miała podejrzenie, że kierowca nissana znajduje się pod wpływem alkoholu, dlatego zajechała mu drogę i wyjęła ze stacyjki kluczyki.

Badanie stanu trzeźwości 46-letniego mieszkańca gminy Czerniejewo wykazało w jego organizmie prawie 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a jego samochód został przekazany wskazanej przez niego osobie.

Policja apeluje: Piłeś alkohol - nie wsiadaj za kierownicę! Jeżeli jesteś świadkiem takiego zachowania - reaguj! Poinformuj Policję. Od naszej postawy może zależeć czyjeś życie - informuje KPP Gniezno.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane