poniedziałek, 05 kwietnia 2021 18:46

Mecz Startu z podnośnika? Można wylicytować

 
Mecz Startu z podnośnika? Można wylicytować źródło: Facebook Licytacje dla Olgi Miśkiewicz

Wydarzenia sportowe póki co odbywają się bez udziału publiczności, ale jest możliwość na to, by zobaczyć na żywo mecz czerwono-czarnych. Wystarczy wylicytować w akcji charytatywnej... pobyt w podnośniku.

Nietypowa inicjatywa ze szlachetnym przesłaniem. Na potrzebującą najdroższego leku świata małą Olgę wciąż trwa zbiórka pieniędzy, a niedawno kwota na koncie siepomaga.pl przekroczyła 2 mln złotych. Obecnie jest to nieco ponad 24% niezbędnych środków, których łącznie potrzeba 8,5 mln złotych. Cały czas trwają licytacje na rzecz dziewczynki, a obecnie pojawiła się wyjątkowa możliwość obejrzenia meczu żużlowego przy ul. Wrzesińskiej... z kosza zamocowanego do podnośnika.

- Na licytacje wystawiam możliwość oglądania zawodów żużlowych na żywo Aforti Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 17 kwietnia o godz. 18.30. Dla 2 osób. W przypadku dużych podmuchów wiatru będzie możliwość uczestniczenia w innym meczu. Prosto z podnośnika firmy ELFIH. Licytacje zaczynamy od 100 zł. Koniec licytacji 07.04.2021 godzina. 20.00 - zamieszczono na stronie licytacji. 

Nietypowa forma oglądania meczów sportowych pojawiła się po raz pierwszy w ubiegłym sezonie w niektórych miastach Polski, kiedy to właśnie z wiadomych powodów zamknięto stadiony dla publiczności. Możliwość oglądania meczu w takiej sytuacji dla niektórych kibiców jest na wagę złota, które teraz można przeznaczyć na wyjątkowy cel: licytację można kontynuować w komentarzach na Facebooku.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane