wtorek, 06 kwietnia 2021 15:33

Pędził 136 km/h przez teren zabudowany

 
Pędził 136 km/h przez teren zabudowany źródło: KPP Gniezno

Zatrzymane prawo jazdy to tylko część skutków dużej prędkości, z jaką zarejestrowany został we wtorek kierujący samochodem osobowym, jadący przez Mąkownicę w gminie Witkowo.

6 kwietnia 2021 roku policjanci drogówki z gnieźnieńskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Nissana, który jechał przez Mąkownicę w gminie Witkowo. Mężczyzna w miejscu, gdzie dozwolona prędkość wynosi 50 km/h, miał na liczniku aż 136 km/h.

54-letni kierujący autem powiedział policjantom, że jechał z Kołobrzegu do Goliny. Zatrzymano mu prawo jazdy na 3 miesiące, a także wręczono mu 400-złotowy mandat oraz 10 punktów karnych. 

 

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane