wtorek, 06 kwietnia 2021 17:47

Wypadek między Gnieznem a Kłeckiem

 

We wtorkowe popołudnie służby zostały powiadomione o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 190 w miejscowości Działyń.

Do zdarzenia doszło 6 kwietnia, po godzinie 17. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu szosy z drogą prowadząca z Działynia doszło do zderzenia samochodu dostawczego z autem osobowym, w wyniku czego oba pojazdy przemieściły się, a pierwszy z nich przewrócił na bok - nie przewoził żadnego ładunku.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno, OSP Kłecko, OSP Dębnica i OSP Ułanowo. Po przybyciu zastępów zastano obu kierujących poza pojazdami - po udzieleniu im pomocy zostali przekazani zespołowi ratownictwa medycznego - obaj odnieśli obrażenia.

Na czas prowadzonych działań ruch w rejonie skrzyżowania odbywał się wahadłowo. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

1 komentarz

  • Link do komentarza Sli wtorek, 06 kwietnia 2021 18:52 napisane przez Sli

    BMW seria 3 coupe. Najbezpieczniejsze auto i nabjbezpieczniejsi kierowcy every

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane