czwartek, 08 kwietnia 2021 15:54

Zderzenie na ul. Dalkoskiej

 

W czwartkowe popołudnie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych w rejonie skrzyżowania ul. Dalkoskiej z ul. Odonica.

Do zdarzenia doszło 8 kwietnia, po godzinie 15. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w tył samochodu osobowego marki Renault, jadącego od strony centrum w kierunku przejazdu kolejowego, uderzył jadący w tym samym kierunku pojazd marki Volvo. W wyniku tego Renault popchnięte do przodu uderzyło w poprzedzające go inne auto.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Do kierującej Renault konieczne było wezwanie zespołu ratownictwa medycznego, który udzielił pomocy poszkodowanej.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Dalkoskiej w tym rejonie odbywał się wahadłowo.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane