sobota, 10 kwietnia 2021 16:10

Dachowanie na DK15

 
Dachowanie na DK15 źródło: OSP Trzemeszno

W sobotnie przedpołudnie służby otrzymały powiadomienie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 15.

Do zdarzenia doszło 10 kwietnia, około godziny 11. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na odcinku szosy na wysokości Wydartowa doszło do dachowania samochodu osobowego, który zatrzymał się w rowie między drogą a torami kolejowymi.

Na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce do czasu przyjazdu straży pożarnej z Trzemeszna i Gniezna. Podróżujący pojazdem nie wymagał jednak pomocy medycznej. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

 

źródło: OSP Trzemeszno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane