poniedziałek, 12 kwietnia 2021 12:10

Uderzenie w drzewo przy cmentarzu

 
Uderzenie w drzewo przy cmentarzu źródło: OSP Kiszkowo

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w minioną sobotę w Kiszkowie, gdzie samochód osobowy uderzył w drzewo rosnące na pasie między drogą a przycmentarnym parkingiem.

Do zdarzenia doszło 10 kwietnia, po godzinie 15. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf, jadąc ul. Pobiedziską w Kiszkowie, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad autem, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Kiszkowo oraz JRG Gniezno. Kierujący autem, po opatrzeniu na miejscu, został przewieziony do szpitala w Gnieźnie w celu wykonania dalszych badań. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kłecku.

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Nandi poniedziałek, 12 kwietnia 2021 22:35 napisane przez Nandi

    Dobrze ze sam się pokaleczył a nikogo nie skrzywdził cwaniak

  • Link do komentarza Osa poniedziałek, 12 kwietnia 2021 13:34 napisane przez Osa

    Wyciąć drzewo! Rzuciło się na kierowcę!

  • Link do komentarza mieszkaniec poniedziałek, 12 kwietnia 2021 12:20 napisane przez mieszkaniec

    To musiało się tak skończyć, dobrze że tylko tak.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane