poniedziałek, 12 kwietnia 2021 15:20

Pędził motocyklem ponad 200 km/h

 

W minioną niedzielę funkcjonariusze gnieźnieńskiej drogówki zatrzymali kierującego motocyklem, który pędził jednośladem ponad 200 km/h.

Sytuacja miała miejsce 11 kwietnia w godzinach popołudniowych na drodze ekspresowej S5. Podczas patrolu grupy Speed policjanci w nieoznakowanym radiowozie zauważyli kierującego motocyklem, który pędził 205 km/h.

Po kilku chwilach policjanci dokonali zatrzymania kierującego, którym okazał się 40-latek. Za swoją jazdę otrzymał wysoki mandat karny. - Ruszył sezon na jednoślady - postarajmy się, aby na drogach działo się tylko bezpiecznie - apeluje gnieźnieńska policja.

 

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Obserwator poniedziałek, 12 kwietnia 2021 19:45 napisane przez Obserwator

    Wysoki mandat to pewnie 500zł ?jak 500 to grosze...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane