wtorek, 04 maja 2021 08:22

Kredyt we frankach? Kancelaria zaprasza

  Artykuł sponsorowany

Kancelaria prawna zaprasza wszystkie osoby posiadające zobowiązanie kredytowe we frankach szwajcarskich.

Z uwagi na spore zainteresowanie uczestnictwem w konferencjach dotyczących kredytów frankowych, Kancelaria Prawna Joanna i Tomasz Święch zaprasza do kontaktu wszystkie osoby posiadające zobowiązanie kredytowe we frankach szwajcarskich, w celu umówienia się na bezpłatną konsultację prawną. Przedmiotem porady będzie w szczególności przedstawienie możliwości unieważnienia kredytów frankowych. Siedziba Kancelarii mieści się w Gnieźnie przy ul. Dąbrówki 10. Osoby zainteresowane spotkaniem z adwokatem Tomaszem Święchem prosimy o telefoniczny kontakt z biurem Kancelarii pod numerem: 534 930 470.

Nasza Kancelaria adwokacka posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw tzw. frankowiczów. W chwili obecnej zastępujemy klientów w kilkuset procesach, w których dochodzone są roszczenia kredytobiorców posiadających zobowiązania we frankach szwajcarskich. Serdecznie zapraszamy!

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza DANIEL78 niedziela, 02 maja 2021 12:10 napisane przez DANIEL78

    Tylko Polak bierze kredyt we frankach,choć pensje ma w złotówkach.

  • Link do komentarza niefrankowicz sobota, 01 maja 2021 12:09 napisane przez niefrankowicz

    ad Daniel78: A tak oprócz głowy reszta u ciebie zdrowa?

  • Link do komentarza DANIEL78 piątek, 30 kwietnia 2021 12:42 napisane przez DANIEL78

    Mogli kredyty brać w rublach.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane