czwartek, 15 kwietnia 2021 16:42

Zderzenie na ul. Witkowskiej

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w czwartkowe popołudnie na ul. Witkowskiej. 

Do zdarzenia doszło 15 kwietnia przed godziną 16 na skrzyżowaniu ul. Witkowskiej i Leśnej. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - BMW i Forda, w wyniku czego drugi z nich przemieścił się i uderzył w barierki stojące na chodniku. 

Na miejscu zdarzenia pierwsi pojawili się policjanci z drogówki, a wkrótce też przybył zastęp JRG Gniezno. Działania ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, uszkodzonych pojazdów oraz kierowania ruchem. Obrażenia w zdarzeniu odniosła kierująca Fordem, dlatego na miejsce wezwany został także zespół ratownictwa medycznego.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch w obrębie skrzyżowania odbywał się z utrudnieniami.

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane