sobota, 17 kwietnia 2021 08:11

Dachowanie na krajowej „piętnastce”

 
Dachowanie na krajowej „piętnastce” źródło: OSP Czerniejewo

W późny piątkowy wieczór służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym na szosie między Szczytnikami Czerniejewskimi a Czeluścinem.

Do zdarzenia doszło 16 kwietnia po godzinie 22. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na łuku drogi doszło do dachowania samochodu osobowego, który wypadł z jezdni i zatrzymał się w przydrożnym rowie. W środku miała znajdować się poszkodowana osoba, która nie mogła się wydostać z auta.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Czerniejewo, OSP Żydowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z nich zastano pojazd w pozycji na dachu z uwięzioną w środku kobietą, która się zaklinowała. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy poszkodowanej w wydostaniu się na zewnątrz - następnie przekazano ją zespołowi ratownictwa medycznego, który przewiózł ją do szpitala we Wrześni. 

Na czas prowadzonych działań ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo - do około godziny 1 w nocy, kiedy to pojazd został zabrany przez lawetę. Okoliczności wypadku ustali policja. 

źródło: OSP Czerniejewo i OSP Żydowo

1 komentarz

  • Link do komentarza Troll sobota, 17 kwietnia 2021 08:20 napisane przez Troll

    Gdzie był Krystian??? Wszyscy się martwią...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane