niedziela, 25 kwietnia 2021 09:39

Jak oswajać dziecko z językiem angielskim?

  Artykuł sponsorowany
Jak oswajać dziecko z językiem angielskim? zdjęcie nadesłane

Oswajanie dziecka z językiem angielskim od wczesnych lat jego życia na pewno jest świetnym pomysłem.

W tytule artykułu z rozmysłem użyliśmy słowa „oswajać” a nie słowa „uczyć”, ponieważ dziecko uczy się języka obcego w inaczej niż osoba dorosła. Ważną rzeczą jest żeby mieć świadomość, że dziecko zacznie mówić w języku obcym dopiero wtedy, kiedy do tego dojrzeje.

Dobrze więc zrobimy, nie naciskając za bardzo żeby dziecko mówiło, tylko raczej je do tego zachęcając. Jak powszechnie wiadomo główną formą aktywności dziecka jest zabawa, przez którą tak naprawdę uczy się ono otaczającego je świata. To dlatego, świetnym sposobem okazuje się, gdy to właśnie ona jest czynnikiem strategicznym, podczas oswajania malucha z językiem obcym.

Więcej przeczytasz na stronie:
https://www.freedomschool.pl/angielski-dla-dzieci-jak-oswajac-dziecko-z-jezykiem/

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane