poniedziałek, 19 kwietnia 2021 14:00

Kierowała po użyciu alkoholu - jest policjantką

 

W poniedziałkowy ranek policjanci prowadzący kontrole na drodze krajowej nr 15 dokonali zatrzymania kierującej samochodem, która miała być po użyciu alkoholu.

Sytuacja miała miejsce na DK15 na terenie gminy Trzemeszno. Policjanci z poznańskiej grupy Speed, prowadzący działania na tym odcinku trasy, zatrzymali do kontroli 48-letnią kobietę, kierującą Oplem Corsą. Po badaniu trzeźwości okazało się, że jest ona w stanie po użyciu alkoholu - stwierdzono 0,27 promila.

Kobieta po tym została przewieziona do komendy w Gnieźnie, gdzie przeprowadzono z nią czynności w obecności prokuratora. Jak się okazuje, kierującą okazała się policjantka z KPP w Mogilnie. Postępowanie w sprawie trwa.

1 komentarz

  • Link do komentarza aaa poniedziałek, 19 kwietnia 2021 18:03 napisane przez aaa

    Chciałabym wiedzieć jakie Pani będzie miała konsekwencje.... bo chyba będzie miała...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane