środa, 21 kwietnia 2021 09:30

Mężczyzna wpadł do wykopu

 
Mężczyzna wpadł do wykopu źródło: OSP Witkowo

Do nietypowej interwencji zostali zadysponowani wczoraj strażacy w Witkowie, skąd wpłynęło zgłoszenie o osobie, która miała wpaść do wykopu.

Do zdarzenia doszło 20 kwietnia, po godzinie 15. Wówczas to służby zostały powiadomione o mężczyźnie, który na ul. płk. Hynka w Witkowie miał wpaść do wykopu. Na miejsce zadysponowano zastępy OSP Witkowo oraz JRG Gniezno, a także z uwagi na nie do końca precyzyjną informację o zdarzeniu - także Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wysokościowego z Poznania. 

Po dotarciu witkowskich strażaków pod wskazany adres okazało się, że starszy mężczyzna wpadł do głębokiego na około metr wykopu wykonanego pod instalację prowadzoną wzdłuż ulicy. Jak się okazało - poszkodowany nie odniósł poważniejszych obrażeń i pozostałe służby jadące na miejsce mogły zostać z zawrócone z drogi.

Zdarzenie to może być przestrogą dla firm prowadzących tego typu prace o odpowiednie ich zabezpieczenie przed podobnymi sytuacjami, a dla mieszkańców - o zachowanie ostrożności.

źródło: OSP Witkowo

1 komentarz

  • Link do komentarza widz środa, 21 kwietnia 2021 16:53 napisane przez widz

    pewnie chcial skrócic drogę i wpadł, wszędzie widać taśmy i rozkopany chodnik

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane