poniedziałek, 26 kwietnia 2021 20:29

Pożar samochodu na szosie w Cielimowie

 
Pożar samochodu na szosie w Cielimowie zdjęcie nadesłane

W poniedziałkowy wieczór służby zostały powiadomione o pożarze samochodu osobowego na drodze krajowej nr 15.

Do zdarzenia doszło 26 kwietnia, chwilę po godzinie 20. Jak wynika z nieoficjalnych informacji na szosie prowadzącej przez Cielimowo doszło do pożaru pojazdu, jadącego w kierunku Gniezna.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano jednostki straży pożarnej z Gniezna i pobliskich OSP. Po dotarciu pierwszych z nich zastano rozległy pożar auta stojącego na poboczu, od którego płomieni zajęły się także częściowo rosnąca roślinność. Działania strażaków ograniczyły się do stłumienia pożaru, a następnie dogaszenia za pomocą piany gaśniczej.

Na czas prowadzonych działań ruch na tym odcinku był chwilowo zablokowany, a potem odbywał się z utrudnieniami.

Film i zdjęcia nadesłane od Czytelników:

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane