piątek, 30 kwietnia 2021 22:00

Zderzenie ze skuterem

 

W piątkowy, późny wieczór służby zostały powiadomione o wypadku drogowym, do którego doszło w Trzemesznie.

Do zdarzenia doszło 30 kwietnia kilka minut po godzinie 21. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku drogi, przy zjeździe na parking koło supermarketu przy al. Odzyskania Niepodległości w Trzemesznie, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Renault ze skuterem marki Romet. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Trzemeszno oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z nich zastano uszkodzony jednoślad, z którego wyciekały płyny eksploatacyjne oraz paliwo, dlatego zostały one zabezpieczone pianą gaśniczą.

Kierujący jednośladem mężczyzna w średnim wieku, z obrażeniami ciała, został przekazany do karetki zespołu ratownictwa medycznego.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań przejazd ulicą był zablokowany.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane