środa, 05 maja 2021 09:26

Auto uderzyło w płot posesji i skrzynkę gazową

 
Auto uderzyło w płot posesji i skrzynkę gazową źródło: OSP Czerniejewo

W środowy ranek służby zostały powiadomione o samochodzie osobowym, który miał uderzyć w skrzynkę gazową na ul. Polnej w Czerniejewie.

Do zdarzenia doszło 5 maja około godziny 8. Policjanci po dotarciu na miejsce zastali samochód osobowy, który wpadł na chodnik, ściął znak drogowy i uderzył w płot posesji i znajdującą się tam skrzynkę gazową. W zdarzeniu nikomu się nic nie stało.

Na miejsce wezwane zostało pogotowie gazowe, a w celu usunięcia pojazdu zadysponowano OSP Czerniejewo, które pomogło zdjąć auto z uszkodzonej instalacji, umożliwiając tym samym jej naprawę. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Czerniejewo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane