środa, 05 maja 2021 18:24

Zderzenie z motocyklistą na parkingu supermarketu

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w środowe popołudnie na parkingu sklepowym, położonym przy ul. Roosevelta.

Do zdarzenia doszło 5 maja, po godzinie 18. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na parkingu supermarketu Kaufland kierujący motocyklem uderzył w bok auta wyjeżdżającego od strony krytego parkingu. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia i udzieliły pomocy kierującemu jednośladem do czasu przybycia karetki. Następnie poszkodowany został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego i przewieziony do szpitala w celu wykonania badań.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

 

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza bzyk czwartek, 06 maja 2021 21:42 napisane przez bzyk

    Na krytym parkingu Kauflandu często młodziki urządzają wyścigi , nie bacząc na pieszych i manewrujące auta. Może ktoś się wreszcie nimi zainteresuje.

  • Link do komentarza mieszkaniec środa, 05 maja 2021 20:07 napisane przez mieszkaniec

    Trudno, to był na pewno wypadek. A kiedy wreszcie policja zabierze się za tych hurra motocyklistów ( i kierowców aut także), które szczególnie po północy wyrabiają na parkingach sklepowych, ale także na trasie obwodnicy przy cmentarzu św. Krzyża takie ewolucje, że wszyscy okoliczni mieszkańcy nie mogą spokojnie spać. teraz jest zimno, ale gdy nadejdzie cieplejsza pogoda, to przy otwartych oknach spać jest niemożliwe. Podobno te wszystkie galerie maja styl niezamykania parkingów po zamknięciu sklepów. A co nas obchodzą ich przepisy? My chcemy spokojnie żyć i spokojnie mieszkać. Wciśnięto nam w centrum miasta kilka megasklepów i za jakie grzechy mamy teraz cierpieć?

  • Link do komentarza Sse środa, 05 maja 2021 19:10 napisane przez Sse

    Po raz drugi renault scenic

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane