czwartek, 06 maja 2021 12:22

Zatrzaśnięte dziecko w domu. Interweniowali strażacy

 

W czwartkowe południe służby zostały powiadomione, że w jednym z domów na os. Konikowo zatrzasnęło się dziecko.

Sytuacja miała miejsce 6 maja przed godziną 12. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie, że na ul. Parkowej dziecko zatrzasnęło się w domu i nie można się do niego dostać.

Na miejsce przybyła policja oraz zastęp straży pożarnej. Jak się okazało, zatrzaśnięte zostały drzwi wejściowe do budynku mieszkalnego, w środku którego przebywało kilkuletnie dziecko, nie mogące ich samodzielnie otworzyć.

Po zapoznaniu się z sytuacją, decyzją obecnych na miejscu służb wybito szybę w drzwiach, dzięki czemu można było otworzyć zamek i dostać się do środka. Dziecku nic się nie stało i od razu trafiło w ręce rodzica.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane