środa, 12 maja 2021 16:53

Pijany na motorowerze doprowadził do zderzenia

 

Mając 2,4 promila alkoholu w organizmie wsiadł na motorower i doprowadził do zderzenia z samochodem, z którym się mijał.

Policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło we wtorek, 11 maja 2021 roku o godz. 14.30 w miejscowości Bieślin. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący motorowerem marki Romet Motors na łuku drogi podczas wymijania jadącego z przeciwka auta marki Audi A4 zderzył się z nim.

Motorowerzysta został przewieziony do szpitala w Gnieźnie. Po badaniach z licznymi stłuczeniami został zwolniony do domu. Policjanci stwierdzili w jego organizmie 2,4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Trzemeszna - teraz kierujący odpowie za prowadzenie pod wpływem alkoholu i doprowadzenie do zdarzenia drogowego.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane