środa, 12 maja 2021 16:11

Interwencja straży na budowie ul. Wolności

 
Interwencja straży na budowie ul. Wolności zdjęcie nadesłane

W środowe popołudnie służby zostały powiadomione o możliwym uszkodzeniu gazociągu podczas prac prowadzonych na ul. Wolności.

Do zdarzenia doszło 12 maja, po godzinie 15. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o uszkodzonym gazociągu na przebudowywanym odcinku ul. Wolności, w pobliżu skrzyżowania z ul. Listopadową. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano kilka zastępów z JRG Gniezno oraz OSP Niechanowo. Po dotarciu we wskazany rejon przeprowadzono oględziny w celu stwierdzenia, czy doszło do uszkodzenia czy tylko naruszenia instalacji gazowej.

Na miejsce wezwane zostało także pogotowie gazowe oraz policja. Obecnie wciąż jeszcze trwają działania na miejscu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane