piątek, 14 maja 2021 13:03

Sprzątanie cmentarza w Strzyżewie Paczkowym

 

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna społeczna akcja sprzątania opuszczonych cmentarzy ewangelickich. 

Po ostatniej akcji wspólnego sprzątania cmentarzy na terenie Jankowa Dolnego i Mnichowa, wciąż jeszcze jest sporo działań do podjęcia na ww. nekropoliach na terenie gminy Gniezno. W wolnych chwilach sprzątanie wciąż odbywa się w Mnichowie, a obecnie zapowiedziana została kolejna akcja - tym razem w Strzyżewie Paczkowym.

Już w sobotę 15 maja o godzinie 14 akcja odbędzie się na cmentarzu położonym nieco na uboczu od głównych dróg. Dojazd do niego możliwy jest od szosy prowadzącej z drogi krajowej nr 15 w kierunku Jastrzębowa - przy starej szkole należy się kierować w prawo według drogowskazu Strzyżewo Paczkowe z numerami domów od nr 9 do nr 7. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane