wtorek, 18 maja 2021 09:05

Awaria wodociągu na os. Skiereszewo

 

PWiK informuje, że z uwagi na awarię wodociągu na kilku ulicach os. Skiereszewo wyłączona będzie woda. Pozostała część osiedla oraz Piekar może mieć obniżone ciśnienie wody.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, iż ze względu na awarię sieci wodociągowej w ul. Poznańskiej we wtorek 18 maja od godziny 8:30 do 14:00 wystąpią ograniczenia w dostawach wody.

Ograniczenia w dostawach dotyczą ulic: Warzywnej, Sadowej, Ogrodowej, Wieśniaczej i Topolowej. Jednocześnie PWiK informuje, że na osiedlu Skiereszewo oraz Piekary może wystąpić obniżone ciśnienie wody.
 
Na czas usuwania awarii w rejonie pozbawione dostaw wody zostanie podstawiony beczkowóz z wodą pitną. Wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na wysokości ul. Warzywnej. Jeden pas ruchu w kierunku Poznania będzie zablokowany.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane