poniedziałek, 24 maja 2021 08:23

Zmarł uczestnik zdarzenia z ul. Poznańskiej

 

W szpitalu zmarł mężczyzna, który w minioną sobotę uczestniczył w zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło przed skrzyżowaniem ul. Poznańskiej z ul. Kostrzewskiego.

O zdarzeniu informowaliśmy w minioną sobotę w godzinach wieczornych, kiedy to na ul. Poznańskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Wówczas też przekazaliśmy, że jadący na pasie w kierunku Poznania samochód marki Opel, uderzył w poprzedzający go inny pojazd oczekujący przed sygnalizatorem.

Samo uderzenie pojazdem nie wyglądało groźnie, jednak kierujący Oplem około 70-letni mężczyzna był po tym zdarzeniu bardzo osłabiony. Przybyłe na miejsce służby udzieliły mu pomocy, a wstępnie stwierdzono iż przyczyną kolizji prawdopodobnie było zasłabnięcie poszkodowanego za kierownicą auta.

Mężczyzna został po opatrzeniu na miejscu przewieziony do gnieźnieńskiego szpitala, gdzie udzielono mu dalszej pomocy - niestety, jak potwierdziła nam Policja, zmarł jeszcze tego samego dnia. Okoliczności zdarzenia są wciąż wyjaśniane.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane