poniedziałek, 24 maja 2021 12:47

Wstrzymana dostawa szczepionek - szpital informuje

 

Szpital Pomnik Chrztu Polski poinformował, że wstrzymana została dostawa szczepionek Moderna, która miała zostać podana w tym tygodniu.

Jak przekazała lecznica, w poniedziałek 24 maja w godzinach przedpołudniowych szpital otrzymał informację o wstrzymaniu dostawy 1200 szczepionek Moderna, które miały zostać skierowane do Punktów Szczepień Powszechnych w tym tygodniu.

- W związku z powyższym, pomimo pełnej gotowości do realizacji szczepień oraz odpowiedniej przepustowości w obu lokalizacjach, w których realizowane są szczepienia, personel Szpitala będzie kontaktował się bezpośrednio z każdą zapisaną na szczepienie osobą w celu przesunięcia terminu - informuje Szpital Pomnik Chrztu Polski.

Ponadto Starostwo poinformowało, że w dniach 26-28 maja br., nieczynny będzie Punkt Szczepień Powszechnych zlokalizowany w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gnieźnie przy ul. Wrzesińskiej 43-45 (bud. 4). 

1 komentarz

  • Link do komentarza Zenon poniedziałek, 24 maja 2021 17:18 napisane przez Zenon

    Co za nieudolne pisiory. Namawiają na szczepienia a nie przysyłają szczepionek. Może poszły do zacofanej Polski wschodniej będącej ich wyznawcami

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane