wtorek, 25 maja 2021 21:50

Pożar auta na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego

 

W późny, wtorkowy wieczór służby zostały powiadomione o pożarze samochodu osobowego, jaki wystąpił na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego.

Do zdarzenia doszło 25 maja, około godziny 21:30. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze pojazdu na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego, na nitce w kierunku Bydgoszczy na wysokości osiedla Piastowskiego. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastęp JRG Gniezno, który po dotarciu zastał rozległy pożar komory silnika samochodu osobowego. Pojazd ciągnął za sobą przyczepkę na konie, jednak jeszcze przed przyjazdem służb zdołano ją odczepić i odsunąć auto kilkanaście metrów dalej. Działania strażaków ograniczyły się do stłumienia ognia, a następnie dogaszenia go za pomocą piany gaśniczej. 

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Na czas prowadzonych działań ruch na pasie w kierunku Bydgoszczy został zablokowany - policja kierowała samochody z TZG na Rondo PCK i dalej przez ul. Gdańską. 

 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza marek środa, 26 maja 2021 05:24 napisane przez marek

    Niemiec płakał jak sprzedawał?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane