środa, 26 maja 2021 09:17

Pożar pojazdu na szosie

 

W minione wtorkowe południe na drodze powiatowej prowadzącej z Kłecka do Karniszewa doszło do pożaru samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło 25 maja, chwilę po godzinie 12. Wówczas to służby zostały powiadomione o pożarze pojazdu na szosie niedaleko Kłecka. 

Na miejsce skierowano OSP Karniszewo oraz OSP Kłecko. Po dotarciu zastępów zastano rozległy pożar całego pojazdu, dlatego działania ograniczyły się do stłumienia ognia, a następnie dogaszenia go za pomocą piany gaśniczej. Pojazd uległ całkowitemu spaleniu. W zdarzeniu nikomu nic się nie stało.

Na miejscu obecna była również policja. Działania trwały do momentu usunięcia spalonego auta z drogi.

źródło: OSP Kłecko

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane