środa, 26 maja 2021 16:59

Pożar budynku gospodarczego

 
Pożar budynku gospodarczego źródło: OSP Strzyżewo Smykowe

W środowe, wczesne popołudnie doszło do pożaru budynku gospodarczego, znajdującego się w Mnichowie. 

Do zdarzenia doszło 26 maja, około godziny 13. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze kurnika, znajdującego się na terenie jednej z posesji w Mnichowie w gminie Gniezno. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Mnichowo, OSP Czerniejewo, OSP Strzyżewo Smykowe oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych zastępów zastano rozległy pożar budynku.

Działania strażaków ograniczyły się do stłumienia ognia, a następnie dogaszania tlących się elementów budynku oraz przedmiotów wyniesionych na zewnątrz. Działania trwały około dwie godziny.

źródło: OSP Strzyżewo Smykowe

1 komentarz

  • Link do komentarza Sympatyk środa, 26 maja 2021 18:33 napisane przez Sympatyk

    A komenda Gniezno niech robi tak dalej to zostaną sami ze swoimi awaryjnymi pojazdami. A jak przyjdzie co do czego to przypomną sobie o innych osp. Może ktoś zrobi te auta podwórkowy mechanik nie daje rady bo ma inne rzeczy do robienia to może czas wezwać prawdziwy serwis bo to wstyd co się widzi i słyszy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane