czwartek, 27 maja 2021 11:04

Wandal obraża mieszkańca na murach - wyznaczono nagrodę

 
Wandal obraża mieszkańca na murach - wyznaczono nagrodę zdjęcie nadesłane

W ostatnim czasie na terenie osiedla Skiereszewo pojawiły się w kilku miejscach obraźliwe napisy, które uderzają w jednego z mieszkańców.

Sprawa dotyczy okolicy ul. Orzeszkowej oraz Kostrzewskiego, gdzie na kilku ścianach i ogrodzeniach należących do osób prywatnych lub pozostałej infrastrukturze miejskiej pojawiły się obraźliwe napisy uderzające w jednego z gnieźnian. Poza nazwiskiem tej osoby zamieszczone były wulgarne słowa kierowane pod jej adresem. Wszystkie te napisy znalazły się w miejscach dobrze widocznych z drogi i wykonanych najwyraźniej tą samą ręką.

O wandalizmie poinformowana już została policja, ale osoba poszkodowana tym działaniem zdecydowała się na wyznaczenie nagrody za przekazanie jakichkolwiek informacji, które pomogą ustalić sprawcę ww. czynów.

Osoby, które mogą pomóc we wskazaniu sprawcy, proszone są o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., skąd dalej zostaną one przekazane zainteresowanemu. 

 

4 komentarzy

 • Link do komentarza Janek piątek, 28 maja 2021 15:45 napisane przez Janek

  Co to jest za osoba ? Zasłużona

 • Link do komentarza czytelnik czwartek, 27 maja 2021 15:54 napisane przez czytelnik

  Chodza plotki po mieście, ze osoba obrazona zaszła pewnej grupie mieszkańców za skórę swoim postępowaniem.

 • Link do komentarza Xcxcxc czwartek, 27 maja 2021 13:48 napisane przez Xcxcxc

  A co zostało napisane tam ?

 • Link do komentarza codzienność czwartek, 27 maja 2021 12:49 napisane przez codzienność

  Niestety mamy coraz więcej ludzi z zaburzeniami.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane