piątek, 28 maja 2021 09:00

W poniedziałek dwa punkty szczepień będą zamknięte

 

Jak poinformowało Starostwo Powiatowe, w najbliższy poniedziałek punkty szczepień zlokalizowane w PWSZ i CKZiU będą zamknięte.

Punkty Szczepień Powszechnych zlokalizowane w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie przy ul. Słowackiego 45/47 oraz w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gnieźnie przy ul. Wrzesińskiej 43-45 (bud. 4) w najbliższy poniedziałek 31 maja br. będą nieczynne. 

Osoby, które miały zaplanowane szczepienia w tym terminie i w tych lokalizacjach, będą miały je przełożone na kolejne dni. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Endriu piątek, 28 maja 2021 11:51 napisane przez Endriu

    Zaczęli szczepić i już nieczynne punkty szczepień.W innych placówkach już przesuwają terminy.Horror!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane