piątek, 28 maja 2021 12:44

Pijany motocyklista wpadł na barierki

 

Nietypowo zdecydował się rozpocząć swój sezon motocyklista, który będąc pijanym uderzył w barierki w Lednogórze. Mężczyzna ze złamaną nogą trafił do szpitala.

W czwartek, 27 maja br. o godz. 16:30 w Lednogórze, niedaleko przejazdu kolejowego, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty.

Jak wynika z ustaleń policji, kierujący motocyklem Yamaha 42-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Łubowo, nie zapanował nad pojazdem i wjechał w barierki, a następnie zatrzymał się przy jednej z posesji. Mężczyzna ze złamaną nogą został przewieziony do szpitala. Stwierdzono u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Pojazd został odholowany na policyjny parking. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Czerniejewa.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane